Kursy online | La Mancha

Kursy online

Specjalizujemy się w nauce języka hiszpańskiego od 2011 roku. Oferujemy lekcje w naszej siedzibie w Gdyni, na terenie Trójmiasta Gdynia-Sopot-Gdańsk z dojazdem do ucznia, w oddziale w Gdańsku oraz online.

Oferujemy kursy zdalne, bez wychodzenia z domu, w dogodnych dla ucznia porach i pakietach! Możesz wybrać zajęcia 60 lub 90-minutowe z native speakerem lub nauczycielem polskim, w dogodnej dla Ciebie porze dnia. Jakich języków uczymy?

  • HISZPAŃSKIEGO
  • WŁOSKIEGO
  • PORTUGALSKIEGO

PROPONUJEMY NASTĘPUJĄCE PAKIETY STARTOWE - POZIOM A1/A2 (lekcja 60 min):

  • 6 lekcji za 390,00 zł 
  • 12 lekcji za 720,00 zł
  • 20 lekcji za 1100,00 zł

Interesuje Cię inna forma współpracy? Chcesz lekcje 90-minutowe? Chcesz płacić w ratach?

KURSY HISZPAŃSKIEGO PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU DELE

Zauważalny jest trend wzrostu zainteresowania nauką hiszpańskiego. To drugi pod względem popularności język na świecie, którym operuje się nie tylko w Europie, ale przede wszystkim w Ameryce Południowej i Środkowej, a nawet w Stanach Zjenodczonych USA. Jego znajomość pozwala wzbogacić CV i rozwinąć karierę zawodową.

Jedynym międzynarodowym certyfikatem, uznawanym i honorowanym przez Ministerstwo Edukacji Królestwa Hiszpanii, jest dyplom DELE (Diploma de Español como Lengua Extranjera). Przyznaje go Instytut Cervantesa. W naszym Centrum Języka Hiszpańskiego La Mancha jest możliwość zapisania się na specjalny kurs, po którego zrealizowaniu można z powodzeniem zdać u nas egzamin na konkretnym poziomie zaawansowania: A1, A2, B1 Inicial, B2 Intermedio, C1 i nowy C2 (dawniej Superior). Każdy kurs przygotowujący kończy się egzaminem próbnym.

Opracowana w naszej szkole formuła nauki gwarantuje nie tylko doskonałe, teoretyczne, przygotowanie do egzaminu DELE na wybranym poziomie zaawansowania, ale przede wszystkim pozwala poznać ten język od strony praktycznej, co z kolei przynosi owoce w trakcie póżniejszych kontaktów z np. z hiszpańskojęzycznymi kontrahentami czy pracodawcami.

Przed uruchomieniem kursu zapewniamy możliwość sprawdzenia poziomu prowadzonych zajęć poprzez bezpłatne uczestnictwo w pierwszej lekcji. Jeśli klient zdecyduje się na kontynuację nauki z nami, zajęcia te wliczone są do ceny kursu. Jeśli nie, lekcja jest bezpłatna.

Jednostka lekcyjna to 60 albo 90 minut. Dostosowujemy terminy zajęć do możliwości czasowych naszych uczniów.

Jeżeli interesują Cię zajęcia w grupie trzyosobowej lub większej, napisz lub zadzwoń, a przedstawimy Ci naszą ofertę!

KURSY MATURALNE

Oferujemy kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka hiszpańskiego zarówno ustnego jak i pisemnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Kursy maturalne koncentrują się na rozwijaniu czterech podstawowych kompetencji językowych – czytania i słuchania ze zrozumieniem, mówienia oraz pisania – ze szczególnym naciskiem na nauczanie wymaganych na egzaminie maturalnym pisemnych form wypowiedzi takich jak rozprawka, recenzja, sprawozdanie, opowiadanie, wywiad, etc.

Kursy maturalne przygotowane są na podstawie wytycznych MENiS w oparciu o zestawy egzaminacyjne ułożone przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Posiadamy bogate doświadczenie w tym zakresie i stuprocentową zdawalność. Na koniec kursu przeprowadzamy maturalny egzamin próbny, który pozwala uczniom sprawdzić poziom posiadanej wiedzy.

Serdecznie polecam szkołę języka hiszpańskiego La Mancha.

Polecam szkołę la Mancha - doskonali lektorzy, przyjemna praca, małe grupy.

 

Dla mnie rewelacja. Jest i wymowa i gramatyka i cierpliwość dla tych co mają gorszy dzień.
Ale nie na długo. Nie ma litości :) Na początek każdy dostaje pytanie jak mu minął tydzień lub co
planuje na weekend - takie małe sprawdzenie naszej formy. Ćwiczenia w mniejszych grupkach, różnorodne.

To już mój kolejny kurs w La Mancha, bylam bardzo zadowolona z nauki hiszpańskiego, a aktualnie postawiłam też na kurs portugalskiego. Bardzo indywidualne podejście do klienta, szkoła dostosowuje sie do potrzeb ucznia zarówno w kwestii organizacji zajęć jak i samej nauki. Bardzo polecam!

Polecam La Mancha. Nauka j. hiszpańskiego na wysokim poziomie.

Bardzo dziękujemy za szybkie tłumaczenia „ w punkt“. Zawsze dobrze działają. Dziękujemy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i mamy pełne zaufanie do Pani Liliany. To profesjonalistka.

Ibereolica Sp. z o.o. desde el año 2012 ha venido utilizado los servicios de traducción de Liliana Poszumska (La Mancha), tanto para documentos comerciales como técnicos del sector, que siempre han destacado por su gran profesionalidad, calidad y rapidez. Sin lugar a dudas, recomendamos a Liliana Poszumska (La Mancha) para traducciones de cualquier índole.

 

Recibí asistencia por parte de Lila como traductora jurada y recomendaría sus servicios a cualquier español que necesite ayuda con el idioma polaco. Trato excepcional y siempre con una sonrisa :)

 

 

La Mancha es el lugar ideal si necesitas asistencia con cualquier traducción al español. Siendo Erasmus fue mi sitio de referencia para traducir todo tipo de documentacion oficial que necesitaba presentar. Recomendable 100%.


 

Gorąco polecam. Kursy dostosowane do potrzeb, poziomu, zainteresowań. Od dzieci, aż przyjemnie obserwować jak pracują z maluchami, młodymi dorosłymi i starszymi, takimi55+. Grupowe i indywidualne. Lektorzy zaangażowani, chcący nauczyć nie tylko języka ale i kultury, obyczajów i tradycji Hiszpanii. Wspaniali! Dzięki szczególnie dla Carlosa z Katalonii. W ofercie brak informacji, że też uczą włoskiego. Zawsze pomocni. Kontynuuję naukę, a w zasadzie przygodę z Hiszpanią.

Najlepsza szkoła językowa, do której chodziłam. A mam przetestowane całkiem sporo ;)
Już po pół roku nauki mogłam na wakacjach dogadać się na satysfakcjonującym poziomie.
Po roku uważam, że umiem bardzo dużo, a co najważniejsze - potrafię aktywnie używać języka!

Nauka języka hiszpańskiego dla pracowników firmy zorganizowana na potrzeby kontaktów z Klientami w krajach hiszpańskojęzycznych. Zajęcia odbywają się w siedzibie firmy z różnymi lektorami w zależności od zaawansowania grupy. Międzynarodowa grupa lektorów pozwala poznać język hiszpański od nauczycieli dla których ten język jest ojczystym. Wysoka kultura organizacyjna, elastyczność oraz podejście do uczniów umożliwia szybkie osiągnięcie satysfakcjonujących efektów. Po roku nauki wszyscy uczący się pracownicy są w stanie swobodnie komunikować się z partnerami hiszpańskojęzycznymi. Gorąco polecamy!

Córka zadowolona, dalej zakochana w jezyku, poziom dopasowany do jej możliwości, progres jest, zaczęła po poł roku nauki mówić - czego chcieć więcej. Dziękuję.

Bardzo polecam szkołę P Liliany. Pełen profesjonalizm, przesympatyczna atmosfera, w miarę potrzeb udogodnienia w kwestii grafiku czy dokonywania opłat.

Płk. Wilka-Krzyżanowskiego 8, 80-271 Gdańsk
.
Wielkopolska 399, 81‑583 Gdynia
(+48) 530 732 544,  515 171 666 (Gdynia)
(+48) 510 100 174 (Gdańsk)