Włoski, Portugalski Gdynia

HISZPAŃSKI / PORTUGALSKI / WŁOSKI

OFERUJEMY KURSY:

1. GRUPOWE

2. INDYWIDUALNE/ W PARACH

3. SPECJALISTYCZNE  (MATURALNE, DELE)

4. KURSY DLA DZIECI (LA MANCHA KIDS)

KURSY GRUPOWE (4-7 osób)

Chcesz szybko i skutecznie nauczyć się języka hiszpańskiego, włoskiego lub portugalskiego? Pozbyć się bariery językowej, podnieść poziom znajomości języka, swobodnie porozumiewać się w języku hiszpańskim w pracy lub za granicą, czy po prostu miło spędzić czas...dobrze trafiłeś! La Mancha odpowie na wszystkie twoje potrzeby!

Kursy w grupach kilku osobowych prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów na wszystkich poziomach językowych metodą komunikacyjną rozwijającą wszystkie cztery sprawności językowe: mówienie, czytanie, pisanie i słuchanie.

Dostosowujemy terminy zajęć do możliwości czasowych uczniów, dlatego zgłaszając się na kurs prosimy podać odpowiadające Wam dni i godziny, a my postaramy się uwzględnić te propozycje podczas tworzenia harmonogramu zajęć.

Przed uruchomieniem kursu zapewniamy możliwość sprawdzenia poziomu prowadzonych zajęć poprzez uczestnictwo w pierwszych zajęciach bez zobowiązań. Jeśli klient zdecyduje się na kontynuację nauki - zajęcia zaliczone będą do jego kursu. Jeśli nie, lekcja jest bezpłatna.

Jeżeli interesują Cię zajęcia w grupie trzyosobowej, napisz lub zadzwoń, a przedstawimy naszą ofertę. 

CENY KURSÓW GRUPOWYCH

Kursy grupowe realizujemy w pakietach semestralnych. Średnio w semestrze mieści się 16 zajęć.

Cennik obowiązuje od 1 stycznia 2020 roku. Jednostka lekcyjna 90 minut.

Poziom Koszt
Poziom podstawowy 38 zł za zajęcia 90 min
Poziom średniozaawansowany 43 zł za zajęcia 90 min
Poziom zaawansowany 48 zł za zajęcia 90 min

Zajęcia częściej niż raz w tygodniu lub w innym wymiarze czasowym:

zadzwoń, przygotujemy ofertę zgodną z Twoimi oczekiwaniami

KURSY INDYWIDUALNE (one to one)

Terminy zajęć dopasowane do możliwości czasowych ucznia. Jednostka lekcyjna to 60 albo 90 minut. 

CENY KURSÓW INDYWIDUALNYCH

Poziom Czas trwania Koszt
Poziom podstawowy Zajęcia 90 min 85 zł
Zajęcia 60 min 65 zł
Poziom średniozaawansowany Zajęcia 90 min 95 zł
Zajęcia 60 min 75 zł
Poziom zaawansowany Zajęcia 90 min 105 zł
Zajęcia 60 min 85 zł

Zajęcia z dojazdem do klienta lub zdalnie z wykorzystaniem komunikatora:

zadzwoń, przygotujemy ofertę zgodną z Twoimi oczekiwaniami!

Znajdź partnera do nauki! W przypadku zajęć w parze (one to two) cena od osoby o 20 zł niższa od powyższych.

Umożliwiamy płatność w ratach. Przy płatności za cały semestr z góry oferujemy atrakcyjne rabaty. W przypadku nieobecności na zajęciach proponujemy wyrównanie poziomu grupy na indywidualnych konsultacjach.

KURSY MATURALNE

Jako jedyni w Gdyni oferujemy kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka hiszpańskiego zarówno ustnego jak i pisemnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Kursy maturalne koncentrują się na rozwijaniu czterech podstawowych kompetencji językowych – czytania i słuchania ze zrozumieniem, mówienia oraz pisania – ze szczególnym naciskiem na nauczanie wymaganych na egzaminie maturalnym pisemnych form wypowiedzi takich jak rozprawka, recenzja, sprawozdanie, opowiadanie, wywiad, etc.

Kursy maturalne przygotowane są na podstawie wytycznych MENiS w oparciu o zestawy egzaminacyjne ułożone przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Posiadamy bogate doświadczenie w tym zakresie i stuprocentową zdawalność. Na koniec kursu przeprowadzamy maturalny egzamin próbny, który pozwala uczniom sprawdzić poziom posiadanej wiedzy.

Rodzaj Koszt
Kurs grupowy 4-6 os. 48 zł za zajęcia 90 min
Kurs indywidualny 85 zł za zajęcia 60 min
Kurs indywidualny 105 zł za zajęcia 90 min

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU DELE

Zauważalny jest trend wzrostu zainteresowania nauką hiszpańskiego. To drugi pod względem popularności język na świecie, którym operuje się w wybranych zakątkach wszystkich kontynentów, szczególnie w Ameryce Południowej i Środkowej czy na Karaibach. W Europie jego znajomość pozwala wzbogacić CV i rozwinąć karierę zawodową.

Jedynym międzynarodowym certyfikatem, uznawanym i honorowanym przez resort edukacji Królestwa Hiszpanii, jest dyplom DELE (Diploma de Español como Lengua Extranjera). W Polsce przyznaje go Instytut Cervantesa. W naszym Centrum Języka Hiszpańskiego La Mancha jest możliwość zapisania się na specjalny kurs, po którego przejściu można z powodzeniem zdać egzamin na konkretnym poziomie zaawansowania spośród A1, A2, B1 Inicial, B2 Intermedio, C1 i nowy C2 (dawniej Superior). Każdy kurs przygotowujący kończy się egzaminem próbnym.

W zależności od preferencji można się zdecydować na kursy grupowe lub indywidualne. W wariancie grupowym lekcje są organizowane w niewielkim gronie, od 4 do 7 osób. Aby do nich dołączyć, należy zapisać  się na konkretny semestr, który obejmuje średnio 16 spotkań. Lekcje trwają 60 lub 90 minut. Istnieje także opcja przygotowania się do egzaminu indywidualnie, w systemie "one to one" lub "one to two". W obu przypadkach sprawność komunikacyjna jest rozwijana w aż czterech kluczowych obszarach: mowie, piśmie, słuchaniu i czytaniu.

Opracowana w gdyńskiej szkole formuła nauki gwarantuje nie tylko doskonale przygotowanie na egzamin DELE na wybranym poziomie zaawansowania, ale przede wszystkim pozwala od strony praktycznej i teoretycznej poznać ten język, co przynosi owoce w trakcie zagranicznych wycieczek, kontaktów z cudzoziemcami czy pracy wymagającej lingwistycznych kompetencji.

Językiem hiszpańskim posługuje się populacja licząca około 1,5 miliarda osób rozsianych po całym świecie. W Polsce to wciąż relatywnie niszowy język, który zdecydować opłaca się poznać i udokumentować swoją wiedzę dyplomem honorowanym na całym świecie, w czym niezastąpioną pomoc gwarantuje kurs przygotowujący do egzaminu DELE.

LA MANCHA KIDS - KURSY DLA DZIECI

Uczymy dzieci od drugiego roku życia. Naszymi klientami są żłobki, kuby dziecięce i przedszkola w Gdyni. Stosujemy autorską, innowacyjną metodę nauki przez ruch i taniec, dzięki temu lekcje są ciekawe i dostosowane do wieku i rozwoju emocjonalnego dziecka. Nasi lektorzy to specjaliści z przygotowaniem pedagogicznym, którzy jak nikt rozumieją dzieci i ich potrzeby.
 
Ponadto, opieramy się na metodzie Colorín Colorado, stworzonej przez metodyków z Wrocławia. Jest  to kompletna metoda nauki języka hiszpańskiego wraz z atrakcyjnym i przemyślanym podręcznikiem dla dzieci. Pozwala na naukę poprzez pełne zanurzenie w języku, dzięki czemu jest tak skuteczna. Uczymy dziecko przez pełne „zanurzenie w język”, czyli tak jak dziecko uczy się języka ojczystego. Dzięki temu dzieci szybko osłuchują się z językiem i nie muszą pokonywać żadnej bariery językowej.
 
Zajęcia trwają 30 minut, w małych grupach, od 4 do 6 osób.
 
Starsze dzieci zapraszamy na pełnowymiarowe, 90-minutowe kursy grupowe w naszej szkole. Uczymy poprzez zabawę. Na lekcjach śpiewamy piosenki, gramy w domino, recytujemy wierszyki. Oczywiście wszystko to po hiszpańsku :)! Efekty są zaskakujące. W wakacje organizujemy półkolnie, a zimą ferie dla dwóch grup wiekowych: 6-9 i 10-13 lat.
 
Młodzież powyżej 16. roku życia zapraszamy na obozy językowe, które organizujemy w Alicante w Hiszpanii. Nie trzeba znać hiszpańskiego, żeby wziąć w nich udział. To doskonała okazja do rozpoczęcia przygody z hiszpańskim, poznania rówieśników z całego świata, zawiązania przyjaźni na długie lata. Lekcjom hiszpańskiego towarzyszą zawsze zajęcia pozalekcyjne, takie jak zwiedzanie miasta, warsztaty, spotkania integracyjne i imprezy kulturalne.
 
Poziom
Dzieci 2-5 lat , 25 zł za zajęcia 30 min
Dzieci 6-8 lat , 30 zł za zajęcia 45 min
Dzieci 9-12 lat, 35 zł za zajęcia 60 min
Młodzież > 13 r. ż. ,38 zł za zajęcia 90 min

Serdecznie polecam szkołę języka hiszpańskiego La Mancha.

Polecam szkołę la Mancha - doskonali lektorzy, przyjemna praca, małe grupy.

 

Dla mnie rewelacja. Jest i wymowa i gramatyka i cierpliwość dla tych co mają gorszy dzień.
Ale nie na długo. Nie ma litości :) Na początek każdy dostaje pytanie jak mu minął tydzień lub co
planuje na weekend - takie małe sprawdzenie naszej formy. Ćwiczenia w mniejszych grupkach, różnorodne.

To już mój kolejny kurs w La Mancha, bylam bardzo zadowolona z nauki hiszpańskiego, a aktualnie postawiłam też na kurs portugalskiego. Bardzo indywidualne podejście do klienta, szkoła dostosowuje sie do potrzeb ucznia zarówno w kwestii organizacji zajęć jak i samej nauki. Bardzo polecam!

Polecam La Mancha. Nauka j. hiszpańskiego na wysokim poziomie.

Bardzo dziękujemy za szybkie tłumaczenia „ w punkt“. Zawsze dobrze działają. Dziękujemy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i mamy pełne zaufanie do Pani Liliany. To profesjonalistka.

Ibereolica Sp. z o.o. desde el año 2012 ha venido utilizado los servicios de traducción de Liliana Poszumska (La Mancha), tanto para documentos comerciales como técnicos del sector, que siempre han destacado por su gran profesionalidad, calidad y rapidez. Sin lugar a dudas, recomendamos a Liliana Poszumska (La Mancha) para traducciones de cualquier índole.

 

Recibí asistencia por parte de Lila como traductora jurada y recomendaría sus servicios a cualquier español que necesite ayuda con el idioma polaco. Trato excepcional y siempre con una sonrisa :)

 

 

La Mancha es el lugar ideal si necesitas asistencia con cualquier traducción al español. Siendo Erasmus fue mi sitio de referencia para traducir todo tipo de documentacion oficial que necesitaba presentar. Recomendable 100%.


 

Gorąco polecam. Kursy dostosowane do potrzeb, poziomu, zainteresowań. Od dzieci, aż przyjemnie obserwować jak pracują z maluchami, młodymi dorosłymi i starszymi, takimi55+. Grupowe i indywidualne. Lektorzy zaangażowani, chcący nauczyć nie tylko języka ale i kultury, obyczajów i tradycji Hiszpanii. Wspaniali! Dzięki szczególnie dla Carlosa z Katalonii. W ofercie brak informacji, że też uczą włoskiego. Zawsze pomocni. Kontynuuję naukę, a w zasadzie przygodę z Hiszpanią.

Najlepsza szkoła językowa, do której chodziłam. A mam przetestowane całkiem sporo ;)
Już po pół roku nauki mogłam na wakacjach dogadać się na satysfakcjonującym poziomie.
Po roku uważam, że umiem bardzo dużo, a co najważniejsze - potrafię aktywnie używać języka!

Nauka języka hiszpańskiego dla pracowników firmy zorganizowana na potrzeby kontaktów z Klientami w krajach hiszpańskojęzycznych. Zajęcia odbywają się w siedzibie firmy z różnymi lektorami w zależności od zaawansowania grupy. Międzynarodowa grupa lektorów pozwala poznać język hiszpański od nauczycieli dla których ten język jest ojczystym. Wysoka kultura organizacyjna, elastyczność oraz podejście do uczniów umożliwia szybkie osiągnięcie satysfakcjonujących efektów. Po roku nauki wszyscy uczący się pracownicy są w stanie swobodnie komunikować się z partnerami hiszpańskojęzycznymi. Gorąco polecamy!

Córka zadowolona, dalej zakochana w jezyku, poziom dopasowany do jej możliwości, progres jest, zaczęła po poł roku nauki mówić - czego chcieć więcej. Dziękuję.

Bardzo polecam szkołę P Liliany. Pełen profesjonalizm, przesympatyczna atmosfera, w miarę potrzeb udogodnienia w kwestii grafiku czy dokonywania opłat.

Płk. Wilka-Krzyżanowskiego 8, 80-271 Gdańsk
.
Wielkopolska 399, 81‑583 Gdynia
(+48) 530 732 544,  515 171 666 (Gdynia)
(+48) 510 100 174 (Gdańsk)