Język portugalski/kataloński/włoski/francuski | La Mancha

Język portugalski/kataloński/włoski/francuski

KURSY PORTUGALSKIEGO, KATALOŃSKIEGO, WŁOSKIEGO LUB FRANCUSKIEGO

Kursy grupowe (4-7 osób)

Kursy w grupach kilku osobowych prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów na wszystkich poziomach językowych metodą komunikacyjną rozwijającą wszystkie cztery sprawności językowe: mówienie, czytanie, pisanie i słuchanie.

Dostosowujemy terminy zajęć do możliwości czasowych uczniów, dlatego zgłaszając się na kurs prosimy podać odpowiadające Wam dni i godziny, a my postaramy się uwzględnić te propozycje podczas tworzenia harmonogramu zajęć.

Przed uruchomieniem kursu zapewniamy możliwość sprawdzenia poziomu prowadzonych zajęć poprzez uczestnictwo w pierwszych zajęciach bez zobowiązań. Jeśli klient zdecyduje się na kontynuację nauki - zajęcia zaliczone będą do jego kursu. Jeśli nie, lekcja jest bezpłatna.

Jednostka lekcyjna to 60 albo 90 minut.

Ceny kursów grupowych

Kursy grupowe realizujemy w pakietach semestralnych. Średnio w semestrze mieści się 16 zajęć.

Cennik obowiązuje od 1 września 2018 roku.

Poziom Koszt
Poziom podstawowy 38 zł za zajęcia 90 min
Poziom średniozaawansowany 43 zł za zajęcia 90 min
Poziom zaawansowany 48 zł za zajęcia 90 min
Zajęcia częściej niż raz w tygodniu lub w innym wymiarze czasowym: zadzwoń, przygotujemy ofertę zgodną z Twoimi oczekiwaniami!

Kursy indywidualne (one to one)

Terminy zajęć dopasowane do możliwości czasowych ucznia. Jednostka lekcyjna to 60 albo 90 minut. Wiedząc jak ważny jest dobry kontakt lektora z uczniem oferujemy bezpłatne spotkanie z lektorem przed rozpoczęciem kursu. Ma ono na celu nie tylko wzajemnie poznanie się, ale przede wszystkim wspólne wypracowanie indywidualnej metody kształcenia i rozwoju ucznia, uwzględniającej jego predyspozycje do nauki języków obcych, jego potrzeby i cele jakie sobie stawia (przygotowanie do egzaminu, do podróży biznesowej lub turystycznej).

Ceny kursów indywidualnych

Poziom Czas trwania Koszt
Poziom podstawowy Zajęcia 90 min 85 zł
Zajęcia 60 min 65 zł
Poziom średniozaawansowany Zajęcia 90 min 95 zł
Zajęcia 60 min 75 zł
Poziom zaawansowany Zajęcia 90 min 105 zł
Zajęcia 60 min 85 zł
Zajęcia z dojazdem do klienta lub zdalnie z wykorzystaniem komunikatora: zadzwoń, przygotujemy ofertę zgodną z Twoimi oczekiwaniami!

Znajdź partnera do nauki! W przypadku zajęć w parze (one to two) cena od osoby o 20 zł niższa od powyższych.

Umożliwiamy płatność w ratach. Przy płatności za cały semestr z góry oferujemy atrakcyjne rabaty. W przypadku nieobecności na zajęciach proponujemy wyrównanie poziomu grupy na indywidualnych konsultacjach.
 

Kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego

Jako jedyni w Gdyni oferujemy kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka hiszpańskiego zarówno ustnego jak i pisemnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Kursy maturalne koncentrują się na rozwijaniu czterech podstawowych kompetencji językowych – czytania i słuchania ze zrozumieniem, mówienia oraz pisania – ze szczególnym naciskiem na nauczanie wymaganych na egzaminie maturalnym pisemnych form wypowiedzi takich jak rozprawka, recenzja, sprawozdanie, opowiadanie, wywiad, etc.

Kursy maturalne przygotowane są na podstawie wytycznych MENiS w oparciu o zestawy egzaminacyjne ułożone przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Posiadamy bogate doświadczenie w tym zakresie i stuprocentową zdawalność. Na koniec kursu przeprowadzamy maturalny egzamin próbny, który pozwala uczniom sprawdzić poziom posiadanej wiedzy.

Rodzaj Koszt
Kurs grupowy 4-6 os. 48 zł za zajęcia 90 min
Kurs indywidualny 85 zł za zajęcia 60 min
Kurs indywidualny 105 zł za zajęcia 90 min

Serdecznie polecam szkołę języka hiszpańskiego La Mancha.

Polecam szkołę la Mancha - doskonali lektorzy, przyjemna praca, małe grupy.

 

Dla mnie rewelacja. Jest i wymowa i gramatyka i cierpliwość dla tych co mają gorszy dzień.
Ale nie na długo. Nie ma litości :) Na początek każdy dostaje pytanie jak mu minął tydzień lub co
planuje na weekend - takie małe sprawdzenie naszej formy. Ćwiczenia w mniejszych grupkach, różnorodne.

To już mój kolejny kurs w La Mancha, bylam bardzo zadowolona z nauki hiszpańskiego, a aktualnie postawiłam też na kurs portugalskiego. Bardzo indywidualne podejście do klienta, szkoła dostosowuje sie do potrzeb ucznia zarówno w kwestii organizacji zajęć jak i samej nauki. Bardzo polecam!

Polecam La Mancha. Nauka j. hiszpańskiego na wysokim poziomie.

Bardzo dziękujemy za szybkie tłumaczenia „ w punkt“. Zawsze dobrze działają. Dziękujemy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i mamy pełne zaufanie do Pani Liliany. To profesjonalistka.

Ibereolica Sp. z o.o. desde el año 2012 ha venido utilizado los servicios de traducción de Liliana Poszumska (La Mancha), tanto para documentos comerciales como técnicos del sector, que siempre han destacado por su gran profesionalidad, calidad y rapidez. Sin lugar a dudas, recomendamos a Liliana Poszumska (La Mancha) para traducciones de cualquier índole.

 

Recibí asistencia por parte de Lila como traductora jurada y recomendaría sus servicios a cualquier español que necesite ayuda con el idioma polaco. Trato excepcional y siempre con una sonrisa :)

 

 

La Mancha es el lugar ideal si necesitas asistencia con cualquier traducción al español. Siendo Erasmus fue mi sitio de referencia para traducir todo tipo de documentacion oficial que necesitaba presentar. Recomendable 100%.


 

Gorąco polecam. Kursy dostosowane do potrzeb, poziomu, zainteresowań. Od dzieci, aż przyjemnie obserwować jak pracują z maluchami, młodymi dorosłymi i starszymi, takimi55+. Grupowe i indywidualne. Lektorzy zaangażowani, chcący nauczyć nie tylko języka ale i kultury, obyczajów i tradycji Hiszpanii. Wspaniali! Dzięki szczególnie dla Carlosa z Katalonii. W ofercie brak informacji, że też uczą włoskiego. Zawsze pomocni. Kontynuuję naukę, a w zasadzie przygodę z Hiszpanią.

Najlepsza szkoła językowa, do której chodziłam. A mam przetestowane całkiem sporo ;)
Już po pół roku nauki mogłam na wakacjach dogadać się na satysfakcjonującym poziomie.
Po roku uważam, że umiem bardzo dużo, a co najważniejsze - potrafię aktywnie używać języka!

Nauka języka hiszpańskiego dla pracowników firmy zorganizowana na potrzeby kontaktów z Klientami w krajach hiszpańskojęzycznych. Zajęcia odbywają się w siedzibie firmy z różnymi lektorami w zależności od zaawansowania grupy. Międzynarodowa grupa lektorów pozwala poznać język hiszpański od nauczycieli dla których ten język jest ojczystym. Wysoka kultura organizacyjna, elastyczność oraz podejście do uczniów umożliwia szybkie osiągnięcie satysfakcjonujących efektów. Po roku nauki wszyscy uczący się pracownicy są w stanie swobodnie komunikować się z partnerami hiszpańskojęzycznymi. Gorąco polecamy!

Córka zadowolona, dalej zakochana w jezyku, poziom dopasowany do jej możliwości, progres jest, zaczęła po poł roku nauki mówić - czego chcieć więcej. Dziękuję.

Bardzo polecam szkołę P Liliany. Pełen profesjonalizm, przesympatyczna atmosfera, w miarę potrzeb udogodnienia w kwestii grafiku czy dokonywania opłat.

Marcowa 2/2a, 80-178 Gdańsk
Wielkopolska 399, 81‑583 Gdynia
(+48) 530 732 544
(+48) 515 171 666