Kurs w Madrycie | La Mancha

Kurs w Madrycie

La Mancha zaprasza Cię na kurs języka hiszpańskiego do renomowanej szkoły języka hiszpańskiego dla obcokrajowców zlokalizowanej w samym sercu Madrytu. Szkoła posiada akredytację Instytutu Cervantesa w Hiszpanii i ponad 30 letnią tradycję nauczania języka hiszpańskiego. Doświadczeni nauczyciele, indywidualne podejście do ucznia i komunikatywna metoda nauczania gwarantują doskonałe efekty a międzynarodowe środowisko i przyjazna atmosfera na zajęciach sprawiają, że nauka staje się przyjemnością.

Szkoła zlokalizowana jest w centrum miasta pomiędzy Plaza de España a miasteczkiem uniwersyteckim. Oferuje kursy języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach, dla dzieci i dorosłych. Szkoła jest otwarta od poniedziałku do piątku od 9.00 do 21.00, w soboty od 9.00 do 14.00. Szkoła nie pracuje w dni świąteczne.

W cenie kursu szkoła oferuje:

  • pisemny i ustny tekst kwalifikujący i oceniający poziom języka
  • podręcznik i ćwiczenia
  • dostęp do biblioteki i sal multimedialnych
  • bezpłatny i nielimitowany dostęp do Internetu
  • udział w wybranych zajęciach pozalekcyjnych
  • MADRID, Culture and Art discount card, czyli kartę uprawniająca do nawet 50% zniżek w madryckich muzeach, galeriach, salach koncertowych, kinach, restauracjach, pubach, dyskotekach, sklepach, etc.

Ceny kursów przygotowujących do egzaminu DELE nie zawierają opłaty za ten egzamin, którą na danych rok ustala Instytut Cervantesa w Hiszpanii.

Opłata za kurs nie zawiera opłaty wpisowej w wysokości 30 euro, płatności za zakwaterowanie, opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 euro pobieranej przez La Mancha oraz pozostałych opłat związanych np. z przelotami, transferami, etc. Opłata manipulacyjna oraz zaliczka na poczet zakwaterowania płatna jest podczas podpisywania umowy. Opłata za kurs i dopłata do zakwaterowania najpóźniej na 3 tygodnie przed jego rozpoczęciem.

Poniższa tabela przedstawia podstawowe kursy organizowane przez szkołę w systemie całorocznym, od poniedziałku do piątku. Cena kursu zależy od jego intensywności nie zaś od jego poziomu. Każdy z kursów wymienionych poniżej może odbyć się na każdym poziom od początkującego po zaawansowany łącznie z przygotowaniem do egzaminów DELE.

Program i cennik pozostałych kursów oferowanych przez szkołę, w tym kursów dla biznesu, grup zorganizowanych, młodzieży szkolnej, dla dzieci, kursów wakacyjnych, warsztatów literackich, teatralnych etc. ustalany jest indywidualnie. Jeżeli jesteście zainteresowani tymi formami nauczania prosimy o kontakt z naszą szkołą. Uszyjemy dla Was ofertę na miarę Waszych potrzeb i możliwości.
 

 

Rodzaj kursu 1 tydzień 2 tygodnie 3 tygodnie 4 tygodnie 12 tygodni
Standardowy, 10 lekcji tygodniowo** - 180 euro 255 euro 320 euro 864 euro
Intensywny, 20 lekcji tygodniowo** 200 euro 350 euro 480 euro 590 euro 1593 euro
Popołudniowy, 8 lekcji tygodniowo - - - 240 euro -
Popołudniowy, 6 lekcji tygodniowo - - - 200 euro -
Popołudniowy, 4 lekcje tygodniowo - - - 150 euro -
Dodatkowe zajęcia z kultury hiszpańskiej w godzinach od 14.00 do 15.00 - - - 150 euro -

* jednostka lekcyjna trwa 55 minut.
** zajęcia dopołudniowe i popołudniowe
Zajęcia indywidualne ONE TO ONE – 33 euro za godzinę.

Zakwaterowanie:

Rodzaj zakwaterowania 1 tydzień 2 tygodnie 3 tygodnie 4 tygodnie Dodatkowa noc
Apartament dzielony z Hiszpanami, pokój jednoosobowy, bez wyżywienia 170 euro 260 euro 350 euro 400 euro 25 euro
Apartament dzielony z Hiszpanami, pokój jednoosobowy z tarasem, bez wyżywienia 232 euro 385 euro 537 euro 650 euro 35 euro
Apartament dzielony z Hiszpanami, pokój dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania, bez wyżywienia 195 euro 310 euro 425 euro 500 euro 30 euro
Apartament dzielony z Hiszpanami, miejsce w pokoju dwuosobowym, bez wyżywienia - - - 320 euro 30 euro

Jeżeli jesteście zainteresowani innym formami zakwaterowania, u rodziny, w hostalu czy w hotelu prosimy o kontakt. Przygotujemy ofertę indywidualną najbardziej odpowiadającą Waszym potrzebom.

Serdecznie polecam szkołę języka hiszpańskiego La Mancha.

Polecam szkołę la Mancha - doskonali lektorzy, przyjemna praca, małe grupy.

 

Dla mnie rewelacja. Jest i wymowa i gramatyka i cierpliwość dla tych co mają gorszy dzień.
Ale nie na długo. Nie ma litości :) Na początek każdy dostaje pytanie jak mu minął tydzień lub co
planuje na weekend - takie małe sprawdzenie naszej formy. Ćwiczenia w mniejszych grupkach, różnorodne.

To już mój kolejny kurs w La Mancha, bylam bardzo zadowolona z nauki hiszpańskiego, a aktualnie postawiłam też na kurs portugalskiego. Bardzo indywidualne podejście do klienta, szkoła dostosowuje sie do potrzeb ucznia zarówno w kwestii organizacji zajęć jak i samej nauki. Bardzo polecam!

Polecam La Mancha. Nauka j. hiszpańskiego na wysokim poziomie.

Bardzo dziękujemy za szybkie tłumaczenia „ w punkt“. Zawsze dobrze działają. Dziękujemy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i mamy pełne zaufanie do Pani Liliany. To profesjonalistka.

Ibereolica Sp. z o.o. desde el año 2012 ha venido utilizado los servicios de traducción de Liliana Poszumska (La Mancha), tanto para documentos comerciales como técnicos del sector, que siempre han destacado por su gran profesionalidad, calidad y rapidez. Sin lugar a dudas, recomendamos a Liliana Poszumska (La Mancha) para traducciones de cualquier índole.

 

Recibí asistencia por parte de Lila como traductora jurada y recomendaría sus servicios a cualquier español que necesite ayuda con el idioma polaco. Trato excepcional y siempre con una sonrisa :)

 

 

La Mancha es el lugar ideal si necesitas asistencia con cualquier traducción al español. Siendo Erasmus fue mi sitio de referencia para traducir todo tipo de documentacion oficial que necesitaba presentar. Recomendable 100%.


 

Gorąco polecam. Kursy dostosowane do potrzeb, poziomu, zainteresowań. Od dzieci, aż przyjemnie obserwować jak pracują z maluchami, młodymi dorosłymi i starszymi, takimi55+. Grupowe i indywidualne. Lektorzy zaangażowani, chcący nauczyć nie tylko języka ale i kultury, obyczajów i tradycji Hiszpanii. Wspaniali! Dzięki szczególnie dla Carlosa z Katalonii. W ofercie brak informacji, że też uczą włoskiego. Zawsze pomocni. Kontynuuję naukę, a w zasadzie przygodę z Hiszpanią.

Najlepsza szkoła językowa, do której chodziłam. A mam przetestowane całkiem sporo ;)
Już po pół roku nauki mogłam na wakacjach dogadać się na satysfakcjonującym poziomie.
Po roku uważam, że umiem bardzo dużo, a co najważniejsze - potrafię aktywnie używać języka!

Nauka języka hiszpańskiego dla pracowników firmy zorganizowana na potrzeby kontaktów z Klientami w krajach hiszpańskojęzycznych. Zajęcia odbywają się w siedzibie firmy z różnymi lektorami w zależności od zaawansowania grupy. Międzynarodowa grupa lektorów pozwala poznać język hiszpański od nauczycieli dla których ten język jest ojczystym. Wysoka kultura organizacyjna, elastyczność oraz podejście do uczniów umożliwia szybkie osiągnięcie satysfakcjonujących efektów. Po roku nauki wszyscy uczący się pracownicy są w stanie swobodnie komunikować się z partnerami hiszpańskojęzycznymi. Gorąco polecamy!

Córka zadowolona, dalej zakochana w jezyku, poziom dopasowany do jej możliwości, progres jest, zaczęła po poł roku nauki mówić - czego chcieć więcej. Dziękuję.

Bardzo polecam szkołę P Liliany. Pełen profesjonalizm, przesympatyczna atmosfera, w miarę potrzeb udogodnienia w kwestii grafiku czy dokonywania opłat.

Płk. Wilka-Krzyżanowskiego 8, 80-271 Gdańsk
.
Wielkopolska 399, 81‑583 Gdynia
(+48) 530 732 544,  515 171 666 (Gdynia)
(+48) 510 100 174 (Gdańsk)