Kurs w Madrycie | La Mancha

Kurs w Madrycie

Szkoła posiada dwie placówki, obie usytuowane w centrum Madrytu (Puerta del Sol, Banco de España). Szkoły wyposażone są w klimatyzowane klasy, bibliotekę, sale multimedialne z komputerami i nielimitowanym bezpłatnym dostępem do Internetu, bezprzewodowy Internet, salę kinową wyposażoną w kolekcję filmów DVD oraz automaty z kawą i przekąskami.

Placówka jest akredytowana przez Instytut Cervantesa w Hiszpanii, a także jest ośrodkiem egzaminacyjnym DELE. Wszyscy nauczyciele to native speakers, doświadczeni w nauczaniu języka hiszpańskiego jako języka obcego. Komunikatywna metoda nauczania opiera się na używaniu języka hiszpańskiego już od pierwszego dnia zajęć. Po zakończeniu kursu uczniowie otrzymują certyfikat potwierdzający poziom znajomości języka reprezentowany przez ucznia.

Zapisy na kursy przyjmowane są cały rok, kursy trwają tydzień lub jego wielokrotność, od poniedziałku do piątku w godzinach dopołudniowych. Opłata za kurs nie zawiera opłaty wpisowej w wysokości 45 euro, płatności za zakwaterowanie, opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 euro pobieranej przez La Mancha oraz pozostałych opłat związanych np. z przelotami, transferami, etc. Opłata manipulacyjna oraz zaliczka na poczet zakwaterowania płatna jest podczas podpisywania umowy. Opłata za kurs i dopłata do zakwaterowania najpóźniej na 3 tygodnie przed jego rozpoczęciem.

Poniższa tabela przedstawia podstawowe kursy organizowane przez szkołę. Cena kursu zależy od jego intensywności, nie zaś od jego poziomu. Każdy z kursów wymienionych poniżej może odbyć się na każdym poziomie znajomości języka od początkującego po zaawansowany, łącznie z przygotowaniem do egzaminów DELE.

Do poniższych cen wszystkich kursów należy doliczyć jednorazową opłatę wpisową w wysokości 45 euro, na którą składają się koszty:

  • podręcznika kursowego i innych dodatkowych materiałów do nauki,
  • pakietu powitalnego,
  • certyfikatu ukończenia kursu.

 

Rodzaj kursu 1 tydzień 2 tygodnie 3 tygodnie 4 tygodnie 5 tydzień 6 tygodnie 7 tygodnie
Standardowy, 10 lekcji tygodniowo 110 euro 210 euro 300 euro 380 euro 470 euro 550 euro 625 euro
Intensywny, 20 lekcji tygodniowo 140 euro 270 euro 395 euro 520 euro 655 euro 775 euro 890 euro
Intensywny, 20 + 5 lekcji tygodniowo** 170 euro 330 euro 480 euro 620 euro 750 euro 870 euro 995 euro
Intensywny, 30 lekcji tygodniowo 210 euro 405 euro 595 euro 770 euro 945 euro 1100 euro 1280 euro
Intensywny, 30 lekcji + 5 tygodniowo** 240 euro 450 euro 650 euro 840 euro 1030 euro 1125 euro 1420 euro

* Jednostka lekcyjna trwa 45 minut.
** Moduł + 5 to kurs języka hiszpańskiego z elementami kultury hiszpańskiej. Dodatkowe 5 godzin kursu poświecone jest hiszpańskiemu kinowi, muzyce, sztuce, kuchni, literaturze, etc. Kurs ten nie jest polecany uczniom początkującym ze względu na dość zaawansowane słownictwo. Maksymalna liczba osób w grupie - 12.
Dla osób, które nigdy nie miały kontaktu z językiem hiszpańskim szkoła proponuje tzw. pakiet wprowadzający, na który składa się 10 zajęć tygodniowo w cenie 75 euro za tydzień lub 130 euro za dwa tygodnie.
Zajęcia indywidualne ONE TO ONE kosztują 34 euro za godzinę (60 minut) w przypadku zakupu do 15 godzin zajęć, 32 euro przy zakupie do 30 godzin zajęć lub 30 euro przy zakupie powyżej 30 godzin zajęć.
Kurs języka hiszpańskiego biznesowego obejmuje 30 godzin tygodniowo (20 godzin języka ogólnego i 10 godzin hiszpańskiego biznesowego) w cenie 295 euro za tydzień lub 580 euro za dwa tygodnie nauki.

Zakwaterowanie:

Rodzaj zakwaterowania 1 tydzień 4 tygodnie
Apartament dzielony z Hiszpanami, pokój jednoosobowy, bez wyżywienia 150 euro 400 euro
Apartament dzielony z Hiszpanami, pokój dwuosobowy, bez wyżywienia 120 euro 420 euro
Rodzina goszcząca, pokój jednoosobowy, bez wyżywienia 180 euro 660 euro
Rodzina goszcząca, pokój dwuosobowy, bez wyżywienia 160 euro 640 euro
Rodzina goszcząca, pokój jednoosobowy z pełnym wyżywieniem 230 euro 880 euro
Rodzina goszcząca, pokój dwuosobowy z pełnym wyżywieniem 200 euro 800 euro
Akademik studencki (tylko w okresie wakacyjnym), pokój jednoosobowy ze śniadaniem 220 euro -
Akademik studencki (tylko w okresie wakacyjnym), pokój jednoosobowy z pełnym wyżywieniem 260 euro -
Akademik studencki (tylko w okresie wakacyjnym), pokój dwuosobowy ze śniadaniem 190 euro -
Akademik studencki (tylko w okresie wakacyjnym), pokój dwuosobowy z pełnym wyżywieniem 220 euro -

Na życzenie klienta oferujemy również zakwaterowanie w hostelu w cenie 28 euro za pokój za noc w pokoju jednosobowym i 42 euro za pokój za noc w pokoju dwuosobowym.

Serdecznie polecam szkołę języka hiszpańskiego La Mancha.

Polecam szkołę la Mancha - doskonali lektorzy, przyjemna praca, małe grupy.

 

Dla mnie rewelacja. Jest i wymowa i gramatyka i cierpliwość dla tych co mają gorszy dzień.
Ale nie na długo. Nie ma litości :) Na początek każdy dostaje pytanie jak mu minął tydzień lub co
planuje na weekend - takie małe sprawdzenie naszej formy. Ćwiczenia w mniejszych grupkach, różnorodne.

To już mój kolejny kurs w La Mancha, bylam bardzo zadowolona z nauki hiszpańskiego, a aktualnie postawiłam też na kurs portugalskiego. Bardzo indywidualne podejście do klienta, szkoła dostosowuje sie do potrzeb ucznia zarówno w kwestii organizacji zajęć jak i samej nauki. Bardzo polecam!

Polecam La Mancha. Nauka j. hiszpańskiego na wysokim poziomie.

Bardzo dziękujemy za szybkie tłumaczenia „ w punkt“. Zawsze dobrze działają. Dziękujemy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i mamy pełne zaufanie do Pani Liliany. To profesjonalistka.

Ibereolica Sp. z o.o. desde el año 2012 ha venido utilizado los servicios de traducción de Liliana Poszumska (La Mancha), tanto para documentos comerciales como técnicos del sector, que siempre han destacado por su gran profesionalidad, calidad y rapidez. Sin lugar a dudas, recomendamos a Liliana Poszumska (La Mancha) para traducciones de cualquier índole.

 

Recibí asistencia por parte de Lila como traductora jurada y recomendaría sus servicios a cualquier español que necesite ayuda con el idioma polaco. Trato excepcional y siempre con una sonrisa :)

 

 

La Mancha es el lugar ideal si necesitas asistencia con cualquier traducción al español. Siendo Erasmus fue mi sitio de referencia para traducir todo tipo de documentacion oficial que necesitaba presentar. Recomendable 100%.


 

Gorąco polecam. Kursy dostosowane do potrzeb, poziomu, zainteresowań. Od dzieci, aż przyjemnie obserwować jak pracują z maluchami, młodymi dorosłymi i starszymi, takimi55+. Grupowe i indywidualne. Lektorzy zaangażowani, chcący nauczyć nie tylko języka ale i kultury, obyczajów i tradycji Hiszpanii. Wspaniali! Dzięki szczególnie dla Carlosa z Katalonii. W ofercie brak informacji, że też uczą włoskiego. Zawsze pomocni. Kontynuuję naukę, a w zasadzie przygodę z Hiszpanią.

Najlepsza szkoła językowa, do której chodziłam. A mam przetestowane całkiem sporo ;)
Już po pół roku nauki mogłam na wakacjach dogadać się na satysfakcjonującym poziomie.
Po roku uważam, że umiem bardzo dużo, a co najważniejsze - potrafię aktywnie używać języka!

Nauka języka hiszpańskiego dla pracowników firmy zorganizowana na potrzeby kontaktów z Klientami w krajach hiszpańskojęzycznych. Zajęcia odbywają się w siedzibie firmy z różnymi lektorami w zależności od zaawansowania grupy. Międzynarodowa grupa lektorów pozwala poznać język hiszpański od nauczycieli dla których ten język jest ojczystym. Wysoka kultura organizacyjna, elastyczność oraz podejście do uczniów umożliwia szybkie osiągnięcie satysfakcjonujących efektów. Po roku nauki wszyscy uczący się pracownicy są w stanie swobodnie komunikować się z partnerami hiszpańskojęzycznymi. Gorąco polecamy!

Córka zadowolona, dalej zakochana w jezyku, poziom dopasowany do jej możliwości, progres jest, zaczęła po poł roku nauki mówić - czego chcieć więcej. Dziękuję.

Bardzo polecam szkołę P Liliany. Pełen profesjonalizm, przesympatyczna atmosfera, w miarę potrzeb udogodnienia w kwestii grafiku czy dokonywania opłat.

Płk. Wilka-Krzyżanowskiego 8, 80-271 Gdańsk
.
Wielkopolska 399, 81‑583 Gdynia
(+48) 530 732 544,  515 171 666 (Gdynia)
(+48) 510 100 174 (Gdańsk)