Kurs w Granadzie | La Mancha

Kurs w Granadzie

Chcesz podszkolić hiszpański a przy okazji zwiedzić Granadę czy Sierra Nevada?! Zapisz się w La Manchy na kurs języka hiszpańskiego za granicą!

Szkoła znajduje się w sercu Granady, dysponuje sześcioma multimedialnymi salami, wyposażonymi w projektory, DVD i komputery z bezpłatnym dostępem do Internetu.

Placówka organizuje kursy dla dorosłych w systemie całorocznym od poniedziałku do piątku oraz kursy wakacyjne dla młodzieży. Czas trwania kursu to tydzień lub jego wielokrotność w zależności od potrzeb i możliwości finansowych ucznia.

Opłata za kurs nie zawiera opłaty wpisowej w wysokości 60 euro, płatności za zakwaterowanie, opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 euro pobieranej przez La Mancha a także opłat związanych z przelotami, transferami itp. Opłata manipulacyjna oraz zaliczka na poczet zakwaterowania płatna jest podczas podpisywania umowy. Opłata za kurs i dopłata do zakwaterowania najpóźniej na 3 tygodnie przed jego rozpoczęciem.

Wszystkie kursy rozpoczynają się w poniedziałek.

KURS STANDARDOWY - 15 godzin tygodniowo*, 3 godziny dziennie. Wszystkie poziomy zaawansowania. Zakres: słownictwo i gramatyka. Cena: 100 euro tygodniowo.

KURS INTENSYWNY - 25 godzin tygodniowo*, 5 godzin dziennie. wszystkie poziomy. Zakres: gramatyka , słownictwo, konwersacje, kultura. Cena: 125 euro tygodniowo.

KURS SUPER INTENSYWNY (25+5) - 30 godzin tygodniowo*, 5 godzin dziennie w grupie i 1 godzina dziennie zajęć indywidualnych ONE TO ONE z nauczycielem. Wszystkie poziomy. Zakres: gramatyka, słownictwo, konwersacje, kultura oraz tematy ustalane indywidualnie z nauczycielem. Cena: 215 euro tygodniowo.

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU DELE - 30 godzin tygodniowo (25+5)*, 5 godzin dziennie w grupie standardowej (od 3 do 10 osób) i 5 godzin dodatkowych w małych grupach liczących od 2 do 5 osób. Zakres: gramatyka, słownictwo, konwersacje, kultura oraz przygotowanie do egzaminu. Cena: 195 euro tygodniowo.

*jednostka lekcyjna trwa 50 minut.

Lekcje dodatkowe:

ONE TO ONE - 22 euro/godzina, ONE TO TWO - 13 euro/godzina, ONE TO THREE - 9 euro/godzina.

W cenie kursu szkoła oferuje:

  • pisemny i ustny tekst kwalifikujący i oceniający poziom języka
  • materiał dydaktyczny
  • certyfikat udziału w kursie
  • bezpłatny i nielimitowany dostęp do Internetu

 

Zakwaterowanie:

Rodzaj zakwaterowania 1 tydzień
Apartament, pokój dwuosobowy 70 euro
Apartament, pokój jednoosobowy 85 euro
Zakwaterowanie u rodziny, pokój dwuosobowy, niepełne wyżywienie 133 euro
Zakwaterowanie u rodziny, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie 147 euro
Zakwaterowanie u rodziny, pokój jednoosobowy, pełne wyżywienie 154 euro
Zakwaterowanie u rodziny, pokój jednoosobowy, pełne wyżywienie 168 euro

Kaucja zwrotna za zakwaterowanie: 30 euro
Transfer: Granada lotnisko – Granada centrum - 35 euro

Serdecznie polecam szkołę języka hiszpańskiego La Mancha.

Polecam szkołę la Mancha - doskonali lektorzy, przyjemna praca, małe grupy.

 

Dla mnie rewelacja. Jest i wymowa i gramatyka i cierpliwość dla tych co mają gorszy dzień.
Ale nie na długo. Nie ma litości :) Na początek każdy dostaje pytanie jak mu minął tydzień lub co
planuje na weekend - takie małe sprawdzenie naszej formy. Ćwiczenia w mniejszych grupkach, różnorodne.

To już mój kolejny kurs w La Mancha, bylam bardzo zadowolona z nauki hiszpańskiego, a aktualnie postawiłam też na kurs portugalskiego. Bardzo indywidualne podejście do klienta, szkoła dostosowuje sie do potrzeb ucznia zarówno w kwestii organizacji zajęć jak i samej nauki. Bardzo polecam!

Polecam La Mancha. Nauka j. hiszpańskiego na wysokim poziomie.

Bardzo dziękujemy za szybkie tłumaczenia „ w punkt“. Zawsze dobrze działają. Dziękujemy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i mamy pełne zaufanie do Pani Liliany. To profesjonalistka.

Ibereolica Sp. z o.o. desde el año 2012 ha venido utilizado los servicios de traducción de Liliana Poszumska (La Mancha), tanto para documentos comerciales como técnicos del sector, que siempre han destacado por su gran profesionalidad, calidad y rapidez. Sin lugar a dudas, recomendamos a Liliana Poszumska (La Mancha) para traducciones de cualquier índole.

 

Recibí asistencia por parte de Lila como traductora jurada y recomendaría sus servicios a cualquier español que necesite ayuda con el idioma polaco. Trato excepcional y siempre con una sonrisa :)

 

 

La Mancha es el lugar ideal si necesitas asistencia con cualquier traducción al español. Siendo Erasmus fue mi sitio de referencia para traducir todo tipo de documentacion oficial que necesitaba presentar. Recomendable 100%.


 

Gorąco polecam. Kursy dostosowane do potrzeb, poziomu, zainteresowań. Od dzieci, aż przyjemnie obserwować jak pracują z maluchami, młodymi dorosłymi i starszymi, takimi55+. Grupowe i indywidualne. Lektorzy zaangażowani, chcący nauczyć nie tylko języka ale i kultury, obyczajów i tradycji Hiszpanii. Wspaniali! Dzięki szczególnie dla Carlosa z Katalonii. W ofercie brak informacji, że też uczą włoskiego. Zawsze pomocni. Kontynuuję naukę, a w zasadzie przygodę z Hiszpanią.

Najlepsza szkoła językowa, do której chodziłam. A mam przetestowane całkiem sporo ;)
Już po pół roku nauki mogłam na wakacjach dogadać się na satysfakcjonującym poziomie.
Po roku uważam, że umiem bardzo dużo, a co najważniejsze - potrafię aktywnie używać języka!

Nauka języka hiszpańskiego dla pracowników firmy zorganizowana na potrzeby kontaktów z Klientami w krajach hiszpańskojęzycznych. Zajęcia odbywają się w siedzibie firmy z różnymi lektorami w zależności od zaawansowania grupy. Międzynarodowa grupa lektorów pozwala poznać język hiszpański od nauczycieli dla których ten język jest ojczystym. Wysoka kultura organizacyjna, elastyczność oraz podejście do uczniów umożliwia szybkie osiągnięcie satysfakcjonujących efektów. Po roku nauki wszyscy uczący się pracownicy są w stanie swobodnie komunikować się z partnerami hiszpańskojęzycznymi. Gorąco polecamy!

Córka zadowolona, dalej zakochana w jezyku, poziom dopasowany do jej możliwości, progres jest, zaczęła po poł roku nauki mówić - czego chcieć więcej. Dziękuję.

Bardzo polecam szkołę P Liliany. Pełen profesjonalizm, przesympatyczna atmosfera, w miarę potrzeb udogodnienia w kwestii grafiku czy dokonywania opłat.

Płk. Wilka-Krzyżanowskiego 8, 80-271 Gdańsk
.
Wielkopolska 399, 81‑583 Gdynia
(+48) 530 732 544,  515 171 666 (Gdynia)
(+48) 510 100 174 (Gdańsk)