La Mancha KIDS Gdańsk z COLORIN COLORADO | La Mancha

La Mancha KIDS Gdańsk z COLORIN COLORADO

La Mancha Gdańsk oferuje nauczanie dzieci innowacyjną metodą Colorín Colorado!

Uczymy dzieci od 3 roku życia. Naszymi klientami są kuby dziecięce i przedszkola w Gdyni. Stosujemy autorską, innowacyjną metodę nauki przez ruch i taniec, dzięki temu lekcje są ciekawe i dostosowane do wieku i rozwoju emocjonalnego dziecka. Nasi lektorzy to specjaliści z przygotowaniem pedagogicznym, którzy jak nikt rozumieją dzieci i ich potrzeby.

Przede wszystkim co najważniejsze, opieramy się na metodzie Colorín Colorado, stworzonej przez metodyków z Wrocławia. Jest  to kompletna metoda nauki języka hiszpańskiego wraz z atrakcyjnym i przemyślanym podręcznikiem dla dzieci. Pozwala na naukę poprzez pełne zanurzenie w języku, dzięki czemu jest tak skuteczna. Uczymy dziecko przez pełne „zanurzenie w język”, czyli tak jak dziecko uczy się języka ojczystego. Dzięki temu dzieci szybko osłuchują się z językiem i nie muszą pokonywać żadnej bariery językowej.

Zajęcia trwają 30 minut, w małych grupach, od 4 do 6 osób.

Starsze dzieci zapraszamy na pełnowymiarowe, 90-minutowe kursy grupowe w naszej szkole. Uczymy poprzez zabawę. Na lekcjach śpiewamy piosenki, gramy w domino, recytujemy wierszyki. Oczywiście wszystko to po hiszpańsku :)! Efekty są zaskakujące. W wakacje organizujemy półkolnie, a zimą ferie dla dwóch grup wiekowych: 6-9 i 10-13 lat.

Młodzież powyżej 16. roku życia zapraszamy na obozy językowe, które organizujemy w Alicante w Hiszpanii. Nie trzeba znać hiszpańskiego, żeby wziąć w nich udział. To doskonała okazja do rozpoczęcia przygody z hiszpańskim, poznania rówieśników z całego świata, zawiązania przyjaźni na długie lata. Lekcjom hiszpańskiego towarzyszą zawsze zajęcia pozalekcyjne, takie jak zwiedzanie miasta, warsztaty, spotkania integracyjne i imprezy kulturalne.

Poziom
Dzieci 2-5 lat , 25 zł za zajęcia 30 min
Dzieci 6-8 lat , 30 zł za zajęcia 45 min
Dzieci 9-12 lat, 35 zł za zajęcia 60 min
Młodzież > 13 r. ż., 38 zł za zajęcia 90

 

Serdecznie polecam szkołę języka hiszpańskiego La Mancha.

Polecam szkołę la Mancha - doskonali lektorzy, przyjemna praca, małe grupy.

 

Dla mnie rewelacja. Jest i wymowa i gramatyka i cierpliwość dla tych co mają gorszy dzień.
Ale nie na długo. Nie ma litości :) Na początek każdy dostaje pytanie jak mu minął tydzień lub co
planuje na weekend - takie małe sprawdzenie naszej formy. Ćwiczenia w mniejszych grupkach, różnorodne.

To już mój kolejny kurs w La Mancha, bylam bardzo zadowolona z nauki hiszpańskiego, a aktualnie postawiłam też na kurs portugalskiego. Bardzo indywidualne podejście do klienta, szkoła dostosowuje sie do potrzeb ucznia zarówno w kwestii organizacji zajęć jak i samej nauki. Bardzo polecam!

Polecam La Mancha. Nauka j. hiszpańskiego na wysokim poziomie.

Bardzo dziękujemy za szybkie tłumaczenia „ w punkt“. Zawsze dobrze działają. Dziękujemy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i mamy pełne zaufanie do Pani Liliany. To profesjonalistka.

Ibereolica Sp. z o.o. desde el año 2012 ha venido utilizado los servicios de traducción de Liliana Poszumska (La Mancha), tanto para documentos comerciales como técnicos del sector, que siempre han destacado por su gran profesionalidad, calidad y rapidez. Sin lugar a dudas, recomendamos a Liliana Poszumska (La Mancha) para traducciones de cualquier índole.

 

Recibí asistencia por parte de Lila como traductora jurada y recomendaría sus servicios a cualquier español que necesite ayuda con el idioma polaco. Trato excepcional y siempre con una sonrisa :)

 

 

La Mancha es el lugar ideal si necesitas asistencia con cualquier traducción al español. Siendo Erasmus fue mi sitio de referencia para traducir todo tipo de documentacion oficial que necesitaba presentar. Recomendable 100%.


 

Gorąco polecam. Kursy dostosowane do potrzeb, poziomu, zainteresowań. Od dzieci, aż przyjemnie obserwować jak pracują z maluchami, młodymi dorosłymi i starszymi, takimi55+. Grupowe i indywidualne. Lektorzy zaangażowani, chcący nauczyć nie tylko języka ale i kultury, obyczajów i tradycji Hiszpanii. Wspaniali! Dzięki szczególnie dla Carlosa z Katalonii. W ofercie brak informacji, że też uczą włoskiego. Zawsze pomocni. Kontynuuję naukę, a w zasadzie przygodę z Hiszpanią.

Najlepsza szkoła językowa, do której chodziłam. A mam przetestowane całkiem sporo ;)
Już po pół roku nauki mogłam na wakacjach dogadać się na satysfakcjonującym poziomie.
Po roku uważam, że umiem bardzo dużo, a co najważniejsze - potrafię aktywnie używać języka!

Nauka języka hiszpańskiego dla pracowników firmy zorganizowana na potrzeby kontaktów z Klientami w krajach hiszpańskojęzycznych. Zajęcia odbywają się w siedzibie firmy z różnymi lektorami w zależności od zaawansowania grupy. Międzynarodowa grupa lektorów pozwala poznać język hiszpański od nauczycieli dla których ten język jest ojczystym. Wysoka kultura organizacyjna, elastyczność oraz podejście do uczniów umożliwia szybkie osiągnięcie satysfakcjonujących efektów. Po roku nauki wszyscy uczący się pracownicy są w stanie swobodnie komunikować się z partnerami hiszpańskojęzycznymi. Gorąco polecamy!

Córka zadowolona, dalej zakochana w jezyku, poziom dopasowany do jej możliwości, progres jest, zaczęła po poł roku nauki mówić - czego chcieć więcej. Dziękuję.

Bardzo polecam szkołę P Liliany. Pełen profesjonalizm, przesympatyczna atmosfera, w miarę potrzeb udogodnienia w kwestii grafiku czy dokonywania opłat.

Płk. Wilka-Krzyżanowskiego 8, 80-271 Gdańsk
.
Wielkopolska 399, 81‑583 Gdynia
(+48) 530 732 544,  515 171 666 (Gdynia)
(+48) 510 100 174 (Gdańsk)