Hiszpański online i na miejscu

LA MANCHA KIDS GDAŃSK

La Mancha Gdańsk oferuje nauczanie dzieci innowacyjną metodą Colorín Colorado!

Uczymy dzieci od 3 roku życia. Naszymi klientami są kuby dziecięce i przedszkola w Gdańsku i Gdyni. Stosujemy autorską, innowacyjną metodę nauki przez ruch i taniec, dzięki temu lekcje są ciekawe i dostosowane do wieku i rozwoju emocjonalnego dziecka. Nasi lektorzy to specjaliści z przygotowaniem pedagogicznym, którzy jak nikt rozumieją dzieci i ich potrzeby.

Przede wszystkim, co najważniejsze, opieramy się na metodzie Colorín Colorado, stworzonej przez metodyków z Wrocławia. Jest  to kompletna metoda nauki języka hiszpańskiego wraz z atrakcyjnym i przemyślanym podręcznikiem dla dzieci. Pozwala na naukę poprzez pełne zanurzenie w języku, czyli tak jak dziecko uczy się języka ojczystego. Dzięki temu dzieci szybko osłuchują się z językiem i nie muszą pokonywać żadnej bariery językowej.

Zajęcia trwają 30 minut, w małych grupach, od 5 do 7 osób.

Starsze dzieci zapraszamy na pełnowymiarowe, 90-minutowe kursy grupowe w naszej szkole. Uczymy poprzez zabawę. Na lekcjach śpiewamy piosenki, gramy w domino, recytujemy wierszyki. Oczywiście wszystko to po hiszpańsku :)! Efekty są zaskakujące. W wakacje organizujemy półkolnie, a zimą ferie dla dwóch grup wiekowych: 7-9 i 10-13 lat.

Młodzież powyżej 16. roku życia zapraszamy na obozy językowe, które organizujemy w Alicante w Hiszpanii. Nie trzeba znać hiszpańskiego, żeby wziąć w nich udział. To doskonała okazja do rozpoczęcia przygody z hiszpańskim, poznania rówieśników z całego świata, zawiązania przyjaźni na długie lata. Lekcjom hiszpańskiego towarzyszą zawsze zajęcia pozalekcyjne, takie jak zwiedzanie miasta, warsztaty, spotkania integracyjne i imprezy kulturalne.

Sprawdź naszą ofertę w pakiecie BASICO!