Kurs, egzaminy dele język hiszpański Gdynia

Egzaminy DELE język hiszpański

Dyplomy DELE są jedynymi oficjalnymi egzaminami z języka hiszpańskiego o charakterze międzynarodowym, sygnowanymi przez Ministerstwo Edukacji i Szkolnictwa Zawodowego Hiszpanii. W Polsce ich organizatorem jest Instytut Cervantesa.

Od 1 kwietnia 2019 roku do egzaminów DELE można podchodzić u nas w Centrum Języka Hiszpańskiego La Mancha w Gdyni. 

Co daje umiejętność posługiwania się hiszpańskim? To pytanie czysto retoryczne, ponieważ korzyści wynikające ze znajomości drugiego pod względem popularności języka na świecie są oczywiste. Dzięki niemu można się bez problemu porozumieć nie tylko w Hiszpanii, ale także w niemal całej Ameryce Południowej (jedynie w Brazylii obowiązuje język portugalski), w Ameryce Północnej i Środkowej oraz na Karaibach. Do tego można doliczyć azjatyckie Filipiny, oceaniczną Wyspę Wielkanocną czy wybrane państwa Afryki.

Warto podkreślić, że język hiszpański przydaje się nie tylko na wycieczkach, ale przede wszystkim w karierze zawodowej. W Polsce można znaleźć wiele ofert pracy dla specjalistów z różnych branż, w których angielski nie jest jedynym z wymaganych i przydatnych języków obcych. Choć popularność hiszpańskiego wzrosła w ostatnich latach, choćby przez fakt otwierania specjalnych klas w szkołach, nadal nie jest to powszechna kompetencja, więc stanowi cenny atut w CV.

Dowodem na to, że doskonale zna się hiszpański, są egzaminy DELE – jako jedyne uznawane przez Ministerstwo Edukacji i Szkolnictwa Zawodowego tamtego kraju. 

W zależności od stopnia zaawansowane przyznawane są dyplomy DELE A1, A1 dla uczniów, A2, B1, A2/B1 dla uczniów, B2, C1 oraz C2. Uzyskany certyfikat jest honorowany na całym świecie, więc zdecydowanie warto ukoronować nim żmudną naukę języka hiszpańskiego (kastylijskiego). Ćwiczenie mowy i pisma są najlepszą praktyką, jednak dla korzyści w karierze zawodowej warto uzyskać dyplom, który potwierdza znajomość nie tylko słownictwa, ale również struktur gramatycznych czy prawidłowej wymowy.

Centrum La Mancha tworzy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy oprócz kursów i przeprowadzania egzaminów, oferują także tłumaczenia. Warto już dziś skontaktować się w sprawie dostępnych terminów.

 

TERMINY EGZAMINÓW  DELE 2021r.

Sesja majowa:

Termin zapisów: do 17.03.2021r.

POZIOM ESCOLAR: A1, A2/B1 
POZIOM A1, A2, B1, B2, C1, C2 

Egzaminy: 21-22.05.2021r. 

Sesja listopadowa:

Termin zapisów: 06.10.2021r.

Egzaminy: 12-13.11.2021r. 

CENY EGZAMINÓW DELE

 

POZIOM CENA
DELE A1 oraz DELE A1 escolar 359 zł
DELE A2 428 zł
DELE A2/B1 escolar oraz DELE B1 520 zł
DELE B2 596 zł
DELE C1 630 zł
DELE C2 635 zł

 

KLASYFIKACJA DYPLOMÓW DELE

W zależności od poziomu zaawansowania, w ramach DELE można uzyskać następujące dyplomy:

  • DELE A1
  • DELE A1 dla uczniów
  • DELE A2
  • DELE B1
  • DELE A2/B1 dla uczniów
  • DELE B2
  • DELE C1
  • DELE C2

Więcej informacji .

Serdecznie polecam szkołę języka hiszpańskiego La Mancha.

Polecam szkołę la Mancha - doskonali lektorzy, przyjemna praca, małe grupy.

 

Dla mnie rewelacja. Jest i wymowa i gramatyka i cierpliwość dla tych co mają gorszy dzień.
Ale nie na długo. Nie ma litości :) Na początek każdy dostaje pytanie jak mu minął tydzień lub co
planuje na weekend - takie małe sprawdzenie naszej formy. Ćwiczenia w mniejszych grupkach, różnorodne.

To już mój kolejny kurs w La Mancha, bylam bardzo zadowolona z nauki hiszpańskiego, a aktualnie postawiłam też na kurs portugalskiego. Bardzo indywidualne podejście do klienta, szkoła dostosowuje sie do potrzeb ucznia zarówno w kwestii organizacji zajęć jak i samej nauki. Bardzo polecam!

Polecam La Mancha. Nauka j. hiszpańskiego na wysokim poziomie.

Bardzo dziękujemy za szybkie tłumaczenia „ w punkt“. Zawsze dobrze działają. Dziękujemy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i mamy pełne zaufanie do Pani Liliany. To profesjonalistka.

Ibereolica Sp. z o.o. desde el año 2012 ha venido utilizado los servicios de traducción de Liliana Poszumska (La Mancha), tanto para documentos comerciales como técnicos del sector, que siempre han destacado por su gran profesionalidad, calidad y rapidez. Sin lugar a dudas, recomendamos a Liliana Poszumska (La Mancha) para traducciones de cualquier índole.

 

Recibí asistencia por parte de Lila como traductora jurada y recomendaría sus servicios a cualquier español que necesite ayuda con el idioma polaco. Trato excepcional y siempre con una sonrisa :)

 

 

La Mancha es el lugar ideal si necesitas asistencia con cualquier traducción al español. Siendo Erasmus fue mi sitio de referencia para traducir todo tipo de documentacion oficial que necesitaba presentar. Recomendable 100%.


 

Gorąco polecam. Kursy dostosowane do potrzeb, poziomu, zainteresowań. Od dzieci, aż przyjemnie obserwować jak pracują z maluchami, młodymi dorosłymi i starszymi, takimi55+. Grupowe i indywidualne. Lektorzy zaangażowani, chcący nauczyć nie tylko języka ale i kultury, obyczajów i tradycji Hiszpanii. Wspaniali! Dzięki szczególnie dla Carlosa z Katalonii. W ofercie brak informacji, że też uczą włoskiego. Zawsze pomocni. Kontynuuję naukę, a w zasadzie przygodę z Hiszpanią.

Najlepsza szkoła językowa, do której chodziłam. A mam przetestowane całkiem sporo ;)
Już po pół roku nauki mogłam na wakacjach dogadać się na satysfakcjonującym poziomie.
Po roku uważam, że umiem bardzo dużo, a co najważniejsze - potrafię aktywnie używać języka!

Nauka języka hiszpańskiego dla pracowników firmy zorganizowana na potrzeby kontaktów z Klientami w krajach hiszpańskojęzycznych. Zajęcia odbywają się w siedzibie firmy z różnymi lektorami w zależności od zaawansowania grupy. Międzynarodowa grupa lektorów pozwala poznać język hiszpański od nauczycieli dla których ten język jest ojczystym. Wysoka kultura organizacyjna, elastyczność oraz podejście do uczniów umożliwia szybkie osiągnięcie satysfakcjonujących efektów. Po roku nauki wszyscy uczący się pracownicy są w stanie swobodnie komunikować się z partnerami hiszpańskojęzycznymi. Gorąco polecamy!

Córka zadowolona, dalej zakochana w jezyku, poziom dopasowany do jej możliwości, progres jest, zaczęła po poł roku nauki mówić - czego chcieć więcej. Dziękuję.

Bardzo polecam szkołę P Liliany. Pełen profesjonalizm, przesympatyczna atmosfera, w miarę potrzeb udogodnienia w kwestii grafiku czy dokonywania opłat.

Płk. Wilka-Krzyżanowskiego 8, 80-271 Gdańsk
.
Wielkopolska 399, 81‑583 Gdynia
(+48) 530 732 544,  515 171 666 (Gdynia)
(+48) 510 100 174 (Gdańsk)