Hiszpański online i na miejscu

Previous slide
Next slide

Profesjonalna nauka portugalskiego przez Internet – właśnie to oferuje nasza szkoła językowa La Mancha! Lekcje w trybie online prowadzone przez naszą wykwalifikowaną kadrę pozwolą Ci poznawać tajniki mowy obcej bez wychodzenia z domu. Prowadzimy zajęcia na trzech poziomach zaawansowania, dlatego na pewno znajdziesz u nas opcję, która najbardziej odpowiada Twoim umiejętnościom i oczekiwaniom. Proponujemy następujące rodzaje kursów:

  • indywidualne lub w parze,
  • grupowe,
  • dla dzieci – już od drugiego roku życia!


Prowadzimy lekcje portugalskiego online, które przygotowujemy zgodnie z tzw. metodą komunikacyjną. Dzięki tej nowoczesnej technice możesz w krótkim czasie opanować język obcy w mowie, piśmie, czytaniu i rozumieniu ze słuchu. Zapewniamy atrakcyjne ceny kursów internetowych, uzależnione od liczby uczestników. Jeśli zależy Ci na ekonomicznym rozwiązaniu, to najlepiej postaw na zajęcia grupowe. Bierze w nich udział maksymalnie 7 osób, a więc lekcje są w kameralnych warunkach i gwarantują szybkie postępy w nauce. 

W naszej szkole możesz też skorzystać z indywidualnych lekcji online związanych z językiem portugalskim, w których będziesz uczestniczyć samodzielnie lub w parze ze znajomym. W trakcie nauki przez Internet lektor całą uwagę skupi na Tobie, dostosowując program zajęć do indywidualnych postępów. Oprócz tego La Mancha może się pochwalić dużym doświadczeniem w przygotowywaniu kursów na potrzeby najmłodszych uczestników. Program zajęć zawsze dostosowujemy do wieku dzieci, wdrażając innowacyjne metody naszego autorstwa. Skorzystaj z naszej oferty edukacyjnej już dziś!

Chcesz uczyć się portugalskiego? Sprawdź nasz pakiet BASICO dostępny w tym języku.

IKONY STRONA LAMANCHA

Poznaj naszych lektorów portugalskiego