Hiszpański online i na miejscu

Español En Vivo A2. Gadaj Z Nativami Czytaj Z Noblistami

E-Podręcznik Do Hiszpańskiego Część druga - A2

Mów hiszpańskim, który słychać na ulicach Coyoacan, rodzinnego miasta Fridy i Madrytu. Nie tylko w szkolnej ławie.

W każdym rozdziale podręcznika: teksty mistrzów literatury światowej np.  Saint-Exupérego, Conana Doyla  i ciekawostki kultury latynoskiej.

Druga część innowacyjnego podręcznika stworzonego przez zespół native speakerów i lektorów pod okiem psychologa i metodyka. 

W całości dostosowany do narzędzi interaktywnych.

Nativi nauczą Cię języka codziennego, a bohaterowie ulubionych książek: Mały Książę, Frida i Sherlock Holmes przekonają Cię, że jesteś w stanie czytać po hiszpańsku!

Wersja: interaktywny PDF

Podręcznik do języka hiszpańskiego Español en Vivo A2.

Gadaj z nativami czytaj z noblistami.

Poznasz hiszpański, który słychać na ulicach  Coyoacan, rodzinnego miasta Fridy i Madrytu.  Dowiesz się:

Sprawdź co o podręczniku mówią znani i lubiani spece:

Przemek Staroń: psycholog, edukator, autor książek, Nauczyciel Roku 2018
"Za każdym razem, kiedy wracałem z Hiszpanii, miałem wielką chęć rozpoczęcia nauki języka Cervantesa i Ortegi y Gasseta. Niestety, za każdym razem kończyło się, zanim się w ogóle zaczęło. Myślałem, że to może mój słomiany zapał. Ale dopiero kiedy zobaczyłem ESPAÑOL EN VIVO, zrozumiałem, w czym tkwił problem. Ja po prostu nie jestem w stanie uczyć się z czegoś, co jest nudne i sztampowe, a do tej pory tylko na takie podręczniki trafiałem. ESPAÑOL EN VIVO zmienił wszystko. W S Z Y S T K O. Dlaczego? Uczenie się języka - zarówno mówienia, jak i słuchania oraz gramatyki - w oparciu o aktualne wyzwania naszego świata, ciekawostki z biografii Fridy, fragmenty "Małego Księcia" , "Drakuli", "Robinsona Crusoe", kolokwializmy i slang m.in. z Ameryki Łacińskiej brzmi jak marzenie. I ono właśnie się spełnia. Teraz już będę miał więcej umiejętności niż powiedzenie "hola!" i wiedzy, że jabłko to "la manzana". ¡Lo recomiendo y me voy a aprender!”"
Jessica Alvaro - hispanico.pl
"Nareszcie! Pierwszy podręcznik, w którym słowa i gramatyka nie istnieją bez kontekstu. Uczy, bawi, wciąga i skutecznie prowadzi przez wszystkie meandry języka hiszpańskiego na poziomie A1. To książka dla lingwistycznych odkrywców, którzy nie lubią chodzić przetartymi szlakami."
Agatha Rae (Joanna Bogusławska) - autorka, lektorka
"Nowa jakość w uczeniu i przyswajaniu języka hiszpańskiego. Nie będzie to wkuwanie, tylko rozsmakowywanie się w języku i kulturze."
Previous slide
Next slide

GADAJ Z NATIVAMI

Rozumiemy, że nauka słówek i włożenie ich w gramatyczne reguły nie wystarczy…

Nie wystarczy by się porozumieć kiedy spotkasz grupę Hiszpanów, którzy mówią językiem potocznym i rzucają powiedzeniami. Za mało, żeby zorientować się w różnicach między hiszpańskim używanym w różnych zakątkach świata.

Język hiszpański to nie tylko słowa i reguły – my to wiemy.

Dlatego w książce znajdziesz komentarze i ćwiczenia, dzięki którym poznasz popularne zwroty i powiedzenia oraz kontekst, w którym się ich używa. Nauczysz się żywego hiszpańskiego – stąd tytuł podręcznika: Español en Vivo. 

Każdy rozdział to praca z tekstem dzieł literatury światowej i informacjami kulturowymi ze świata latynoskiego.

W tej części wzniesiemy Twoje umiejętności na poziom A2. (Sprawdź też pierwszą część podręcznika – poziom A1)

Książkę stworzył zespół redaktorów z całego świata: Ana z Hiszpanii, Anaheli z Meksyku, Javier z Gwatemali, Andrea z Kolumbii, Patricia z Wenezueli i Lila z Polski.

Każdy z nich wniósł do książki to, czego brakuje w innych podręcznikach – praktyczną wiedzę i podpowiedzi, jak używać tego języka.

Książka powstała pod okiem metodyka i psychologa – odpowiada efektywnym sposobom nauki – przez doświadczenie.

CZYTAJ Z NOBLISTAMI

Żeby móc czytać hiszpańskie książki bez pomocy słownika nie potrzeba wcale lat nauki. Udowodnimy Ci to. 

W każdym rozdziale, oprócz naszego zespołu redaktorskiego, Twoimi nauczycielami będą wybitni pisarze i stworzone przez nich postacie. Z naszą pomocą będziesz w stanie przeczytać i zrozumieć fragmenty prawdziwych książek.

Nauczysz się płynnie czytać, nawet gdy nie rozumiesz pojedynczych słów. Będziesz w stanie zrozumieć je z kontekstu. 

Nauczysz się różnych odmian języka hiszpańskiego: bardziej potocznej i tej oficjalnej, bardziej klasycznej. Będziesz w stanie je rozpoznać i dostosować do nich swóje wypowiedzi.

W PEŁNI INTERAKTYWNY PODRĘCZNIK DO HISZPAŃSKIEGO

Ten nowatorski format to ogromna zaleta!

Cała książka jest interaktywna. Możesz klikać, kreślić, przeciągać odpowiedzi na swoje miejsce.

❤️   idealna do nauki online

💛   idealna do samodzielnej nauki

❤️   gotowa do nauki razem z Tobą: zawsze i wszędzie

ZAJRZYJ DO ŚRODKA

SPRAWDŹ CO OBEJMUJE PODRĘCZNIK