Hiszpański online i na miejscu

Jak się przygotować do egzaminu DELE?

Podchodzenie do egzaminu wiąże się ze stresem. Zwłaszcza jeśli to oficjalny egzamin i za jego certyfikację trzeba zapłacić. A co jeśli nie zdam? A co jeśli wybrałem zły poziom? A co jeśli tylko wydam kasę? Nie mówiąc już o sytuacji kiedy certyfikatu potrzebujemy do uzyskania uprawnień… Ale poziom stresu można znacznie zredukować. Solidnym przygotowaniem. Zyskasz wtedy pewność siebie i zwiększysz swoje szanse na sukces.

Opowiemy Ci jak wygląda proces przygotowania do DELE w La Manchy. Oczywiście możesz te kroki zrealizować sam, natomiast my zapewniamy całościowe wsparcie i bierzemy na siebie metodykę i cały plan przygotowań. Zdawalność naszych uczniów to… 100%

 

KROK 1. Wybierz poziom

Jeśli nie jesteś pewien, możemy Ci doradzić do jakiego egzaminu możesz przystąpić. Skontaktuj się z nami. Wbrew pozorom to problem wielu osób, które są na pograniczu poziomu.
Jeżeli już zdecydowałeś, do jakiego poziom zamierzasz przystąpić, upewnij się, że posiadasz niezbędną wiedzę. Jak? My polecamy, żebyś skorzystał z naszej pomocy.

 

KROK 2. Zdecyduj kiedy

Wybierz termin sesji egzaminacyjnej, w którym przystąpisz do egzaminu i wspólnie z lektorem ustalcie, plan przygotowań, które obszary wymagają poprawy, metody i materiały do nauki.

11

KROK 3. Poznaj egzamin 


Poznasz każdą część egzaminu: dowiesz się, ile jest testów, ile zadań ma każdy z nich, ile czasu będziesz miał na każdą część, jakie rodzaje tematów w nich znajdziesz itp.

 

KROK 4. Powtarzaj i ucz się 

  • Poznasz zagadnienia gramatyczne odpowiednie do poziomu.
  • Opanujesz słownictwo odpowiednie dla danego poziomu.
  • Przygotujesz się do testu pisemnego: poznasz zasady pisowni i interpunkcji, specyficzne struktury dla rodzaju tekstu, pisania itp.
  • Przećwicz test ustny: znajdź najlepszy sposób na uporządkowanie notatek, przedstawienie swoich punktów widzenia, przeprowadzenie debaty lub rozmowy itp.
  • Nauczysz się niezbędnych na danym poziomie  kolokwializmów.
9

Przygotowaliśmy dedykowany kurs pisania stworzony z myślą o części pisemnej DELE. Polega na napisaniu 5 tekstów na zadany temat zgodny z DELE. Każdy tekst sprawdzają i oceniają egzaminatorzy DELE a Ty dostajesz obszerny feedback – dzięki temu wiesz dokładnie co poprawić.

Oferujemy też intensywne kursy przygotowawcze na miejscu w Gdyni – 10 sesji w małych grupach. Odbywają się przed kolejnymi sesjami egzaminacyjnymi i przygotowują kompleksowo do podejścia do egzaminu.


Nasza skuteczność w przygotowywaniu do DELE

Naszych uczniów zdało DELE w 1 podejściu
0 %

KROK 5. Praktyka czyni mistrza 


Ćwicz, powtarzaj, mów na głos. Rozwiązuj zadania. Aż poczujesz się pewnie.

Tu też możesz liczyć na nasze wsparcie. Możesz podejść do organizowanego przez nas egzaminu próbnego, który odpowiada wszystkim wymogom i wytycznym DELE. 

 

 
Krok 6. Zdaj egzamin!

10

Zobacz wywiad o tym jak się przygotować do DELE C1

TERMIN ZAPISU NA NAJBLIŻSZY EGZAMIN UPŁYWA:

Dni
Godziny
Minuty