Hiszpański online i na miejscu

Poznaj tajniki ciekawego, popularnego języka i zapisz się u nas na kurs – francuski online dla początkujących w szkole La Mancha! Przygotowaliśmy dla Ciebie rozbudowaną ofertę edukacyjną, przeznaczoną zarówno dla małych dzieci, jak i młodzieży oraz osób dorosłych. Zapisując się na zajęcia do nas, będziesz mieć do czynienia z wykwalifikowaną kadrą lektorów oraz native speakerów, którzy pomogą Ci szybko opanować mowę mieszkańców słonecznej Italii. 

Proponujemy Ci kursy w kilku wariantach:

  • grupowe,
  • indywidualne lub w parach,
  • dla dzieci,
  • specjalistyczne (np. przygotowujące do pracy)

Nauka języka francuskiego w trybie online to dobra opcja dla początkującej osoby. Nasze kursy zostały opracowane w taki sposób, abyś już od pierwszych zajęć poczynił bardzo duże postępy. W La Mancha stosujemy metodę komunikacyjną, która pozwoli Ci rozwijać sprawność językową w mowie, piśmie, czytaniu i rozumieniu ze słuchu. Jeśli interesuje Cię intensywny program nauczania, to polecamy lekcje indywidualne lub w parze. Osoba prowadząca zajęcia będzie na bieżąco dostosowywać program do postępów ich uczestników. 

W trakcie grupowych kursów online w La Mancha będzie Ci towarzyszyć maksymalnie 6 innych osób – kameralna atmosfera zwiększa efektywność nauki. Proponujemy także zajęcia w trzyosobowych grupach. Jeśli chcesz z nich skorzystać, skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Regularnie pomagamy również maturzystom, którzy przygotowują się do egzaminu z języka francuskiego na poziomie początkującym lub rozszerzonym. Program nauczania dostosowujemy do wytycznych MENiS.

Chcesz uczyć się francuskiego? Sprawdź nasz pakiet BASICO dostępny w tym języku.