Español En Vivo. Gadaj Z Nativami Czytaj Z Noblistami

E-Podręcznik Do Hiszpańskiego A1

Mów hiszpańskim, który słychać na ulicach Meksyku i Madrytu, nie tylko w szkolnej ławie.

Pierwszy taki podręcznik stworzony przez międzynarodowy zespół native speakerów, lektorów pod okiem psychologa i metodyka. 

Pierwszy podręcznik oparty na treściach arcydzieł literatury światowej i metody nauki przez kontakt z językiem. W całości interaktywny.

Nativi nauczą Cię języka życia codziennego, a bohaterowie ulubionych książek: Dracula, Alicja w Krainie czarów czy Robinson Crusoe zabiorą Cię w świat książek i przekonają, że jesteś w stanie czytać po hiszpańsku już na starcie nauki języka!

Wersja: interaktywny PDF


Español en Vivo. Gadaj z nativami czytaj z noblistami.

Poznasz hiszpański, który słychać na ulicach Meksyku i Madrytu, nie tylko w szkolnej ławie.  Dowiesz się:

GADAJ Z NATIVAMI

Rozumiemy, że pojedyncze słowa i włożenie ich w gramatyczne reguły to za mało.

Za mało, kiedy spotkasz grupę młodych ludzi, którzy mówią językiem potocznym i rzucają powiedzeniami. Za mało, żeby zorientować się w różnicach między hiszpańskim używanym w różnych zakątkach świata.

Hiszpański to nie tylko słowa i reguły – my to wiemy.

Dlatego w książce znajdziesz podpowiedzi, komentarze i ćwiczenia, dzięki którym poznasz popularne zwroty i powiedzenia oraz kontekst, w którym się ich używa. Nauczysz się żywego hiszpańskiego – stąd tytuł podręcznika: Español en Vivo.

Książkę stworzył zespół redaktorów z całego świata: Ana z Hiszpanii, Anaheli z Meksyku, Javier z Gwatemali, Andrea z Kolumbii, Patricia z Wenezueli i Lila z Polski.

Każdy z nich wniósł do książki to, czego brakuje w innych podręcznikach – praktyczną wiedzę i podpowiedzi, jak używać tego języka.

Książka powstała pod okiem metodyka i psychologa – odpowiada najnowszym i efektywnym sposobom nauki – przez doświadczenie.

Do tego:

Zestaw słuchanek AUDIO w pakiecie

Do książki otrzymasz komplet 37 słuchanek AUDIO do tekstów z podręcznika. Czytanych przez native speakerów z akcentami z różnych stron świata oraz extranjeros.

Posłuchaj przykładu:

CZYTAJ Z NOBLISTAMI

Żeby móc czytać hiszpańskie książki bez pomocy słownika nie potrzeba wcale lat nauki. Udowodnimy Ci to. W każdym rozdziale, oprócz naszego zespołu redaktorskiego, Twoimi nauczycielami będą wybitni pisarze i stworzone przez nich postacie. Z naszą niewielką pomocą będziesz w stanie przeczytać i zrozumieć fragmenty książek lub zaadaptowane teksty.

Nauczysz się płynnie czytać, nawet gdy nie rozumiesz pojedynczych słów. Będziesz w stanie zrozumieć je z kontekstu całego tekstu. Nauczysz się różnych odmian hiszpańskiego: bardziej potocznej, luźnej i też tej oficjalnej, bardziej klasycznej. Będziesz w stanie je rozpoznać i dostosować do nich swój język.

W PEŁNI INTERAKTYWNY

Jesteśmy przyzwyczajeni do papierowych podręczników. Ale ten nowatorski format to ogromna zaleta tego podręcznika.

Cała książka jest interaktywna. Możesz klikać, pisać, kreślić, przeciągać odpowiedzi na swoje miejsce – ta książka jest dla Ciebie.

❤️   idealna do nauki online

💛   idealna do samodzielnej nauki

❤️   gotowa do nauki razem z Tobą: zawsze i wszędzie

ZAJRZYJ DO ŚRODKA

SPRAWDŹ CO OBEJMUJE PODRĘCZNIK