Hiszpański online i na miejscu

Szkoła językowa La Mancha organizuje profesjonalne kursy językowe, na których poznasz hiszpański. Prowadzone w trybie online są dedykowane m.in. dla początkujących osób. Jest to drugi najpowszechniej używany język na świecie, dlatego jego opanowanie otwiera przed Tobą wiele możliwości! W trakcie zajęć prowadzonych przez doświadczoną kadrę native speakerów i lektorów szybko opanujesz jego podstawy. Odpowiednie podejście do nauczania sprawia, że możesz oczekiwać doskonałych rezultatów w bardzo krótkim czasie. 

W ofercie La Mancha znajdziesz następujące kursy:

  • indywidualne (lub w parze),
  • grupowe (5-7 osób),
  • przygotowawcze (matura, dyplom DELE),
  • dla dzieci od 3. roku życia.

Wybierając lekcje hiszpańskiego w trybie online, możesz szybko przejść z poziomu początkującego do średniozaawansowanego. Dzięki sprawdzonym technikom nauczania rozwiniesz swoje umiejętności mówienia, czytania, pisania i rozumienia ze słuchu w języku obcym. Zajęcia grupowe to doskonała opcja, jeśli poza nauką interesuje Cię też nawiązanie nowych kontaktów. Indywidualny model nauczania polecany jest szczególnie dla osób, które bardzo szybko chcą poczynić postępy lub po prostu nie lubią pracować w większym gronie osób. 

Lektorzy z La Mancha mają duże doświadczenie w przygotowywaniu osób przystępujących do egzaminu z języków obcych. Jeśli zdajesz np. maturę z hiszpańskiego na poziomie podstawowym, to nasze kursy online dla początkujących będą bardzo dobrą opcją. Harmonogram zajęć opracowujemy na podstawie wytycznych MENiS, dlatego na pewno doskonale przygotujemy Cię do zbliżającego się egzaminu. 

Sprawdź ofertę kursów - umiemy uczyć online