Hiszpański online i na miejscu

La Mancha na Pikniku WSB Merito. 25 maja od 10

Piknik „Rodzina, Zdrowie, Nauka = Merito” na Uniwersytecie WSB Merito w Gdańsku to wydarzenie, które skupia się nie tylko na edukacji i integracji, ale także na promowaniu aktywności fizycznej i zdrowia!

Na pikniku możesz wziąć udział w prawdziwej rozprawie sądowej wikinga zarówno po polsku, jak i po angielsku. Młodsze dzieci będą mogły skorzystać z dmuchanych zamków, malowania twarzy czy posmakować niebieskiej waty cukrowej. Dzięki organizowanym warsztatom związanym z nauką, poszerzycie swoją wiedzę z różnych dziedzin, rozwijając zainteresowania i umiejętności w inspirującym środowisku uniwersyteckim. Dla rodzin uczestniczących w pikniku to będzie przede wszystkim czas spędzony razem w przyjaznej atmosferze – programowanie robotów, nauka lutowania, pedagogika Montessori to aktywności przewidziane dla wspólnych aktywności rodzinnych. Na terenie pikniku będą również rozlokowane gry ruchowe dostosowane do różnych grup wiekowych, takie jak rodzinna zabawa pod chmurką „Trening Mózgu”.

Kto może wziąć udział?

Każdy! Piknik jest imprezą otwartą dostępną bezpłatnie dla każdego. Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi, mieszkańców Trójmiasta, studentów i pracowników Uniwersytetu WSB Merito.

Kiedy i gdzie?

25 maja w godzinach od 10:00 do 16:00 na kampusie Uniwersytetu WSB Merito w Gdańsku przy Alei Grunwaldzkiej 238A

La Mancha zaproponuje:

Przygoda z hiszpańskim: cały dzień na terenie pikniku
Kiermasz książek hiszpańskich i angielskich, warsztaty hiszpańskiego dla dzieci, zdjęcia w strojach torreadora i tancerek flamenco, konkurs o semestr kursu grupowego, Koło Fortuny z nagrodami