Kursy za granicą

Jak hiszpański to tylko w Hiszpanii!

Chcesz podszkolić język hiszpański, opanować sztukę swobodnej konwersacji lub przygotować się do egzaminu DELE? Zrób to w słonecznej Hiszpanii, pośród otwartych i rozgadanych Hiszpanów, czyli tam gdzie hiszpański żyje, gdzie hiszpańskim się oddycha, poprostu zrób to w Madrycie, Granadzie, Alicante, Barcelonie, Sewilli…jednym słowem, zrób to w Hiszpanii!

Kurs za granicą to nie tylko nauka języka, to również, a może przede wszystkim poznawanie kultury iberyjskiej, możliwość nawiązania kontaktu z rówieśnikami w Hiszpanii, uczestnictwo w organizowanych przez szkołę warsztatach tematycznych i imprezach kulturalnych.

Zapewniamy kompleksową obsługę, począwszy od pomocy w wyborze kursu, poprzez ocenę poziomu znajomości języka, aż po załatwienie wszystkich formalności związanych z wyjazdem.

Zadzwoń, napisz lub przyjdź do La Manchy i dowiedz się więcej!

Kompleksowa obsługa wyjazdu obejmuje również rezerwację zakwaterowania w wybranej opcji:

  • apartamenty – niezależne mieszkania z pełnym wyposażeniem, z pokojami jedno lub dwuosobowymi współdzielonymi przez uczniów danej szkoły,
  • mieszkanie u polecanej przez szkołę rodziny hiszpańskiej,
  • akademik szkolny o wysokim standardzie,
  • na życzenie – hostel lub hotel o różnym standardzie.

Poznaj szczegóły:

Kurs w Madrycie I

Kurs w Madrycie II

Kurs w Granadzie

Kurs w Alicante

Kurs w Barcelonie

Kurs w Walencji

Kurs w Lizbonie

Jeżeli interesuje Was kurs w innym mieście, dajcie nam znać! Kadyks, San Sebastian, Santiago de Compostela i wiele innych…..wszędzie mamy kontakty i możemy Wam polecić dobrą szkołę języka hiszpańskiego 🙂